Muži A: Žatec - Libiš 7:0 (2:0)

V neděli jsme prohráli 0:7 po poločase 0:2 v Žatci. První poločas z naší strany nebyl moc dobrý, dopřávali jsme soupeři hodně volného prostoru a sami jsme málo udrželi míč, takže dvougólové vedení domácích bylo zasloužené. Za stavu 0:1 jsme měli dvě výborné příležitosti, poprvé jsme netrefili poloprázdnou branku, podruhé nám obrana domácích na poslední chvíli zblokovala střelu takřka do prázdné branky. Místo vyrovnání jsme udělali chybu uprostřed hřiště a soupeř nás z brejku potrestal na 2:0. Do druhé půle jsme udělali změny a začali jsme určovat tempo zápasu my, opět jsme měli dvě obrovské šance, neproměnili jsme je a v 75 minutě jsme v době našeho tlaku inkasovali potřetí. Pak se naše hra rozsypala jako domeček z karet a během čtrnácti minut jsme dostali pět branek, soupeř ještě dvakrát trefil tyč.

Šídlo - Kabyl, Pochman, Christov, Čadek - Kubeš, Špička, Jiráň, Řepka - Bičanik, Matoušek střídali Palej, Pták, Franz

Jiří Kabyl: "Po minulém zápase jsme měli problémy se sestavou, Trojan měl trest, Zuskin má nakoplé koleno a nemohl hrát, Kabyl po zákroku soupeře měl celý týden rovněž problém s oteklým kolenem, po obstřiku zápas odehrál, zdravotní problémy nepustily na hřiště ani Paleje, kdyby náš předcházející soupeř nehrál ohleduplně, tak bychom snad nedali ani jedenáctku dohromady...Zápas jsme si prohráli sami, když neproměníme šance, tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. V 75.minutě jsme stále prohrávali o dva góly, pak jsme dostali třetí gól a pak jsme už toužebně očekávali konec, posledních patnáct minut už byli na hřišti jen domácí. Někdy je lepší prohrát 7:0 než 1:0, snad si kluci v kabině leccos řekli a teď doufejme nastartujeme lepší sérii."