Muži A: Úvaly - Libiš 2:1 (0:0)

Ve středu 3.4. jsme hráli dohrávku 17.kola v Úvalech a prohráli jsme 1:2(0:0). Na začátku utkání byli domácí aktivnější, v jedné akci si vypracovali dvě šance, první střelu srazili obránci, druhou vyrazil Šídlo. My jsme měli také jednu, Řepkovi v poslední chvíli vypíchl domácí obránce míč na roh. Začátek druhé půle nám vyšel skvěle, po centru a zakončení Čadka se dostal míč k Palejovi, gólman jeho ránu vyrazil k Řepkovi a vedli jsme 1:0. Domácí vyrovnali po sražené střele, od našich hráčů se míč dostal k útočníkovi domácích a ten prostřelil skrumáž hráčů. O pár minut později po centru ze strany zůstal ve vápně na chvíli nekrytý hráč a vstřelil nám druhou branku. Pak přišel v závěru náš nápor, domácí občas takticky zdržovali, dvě minuty před koncem se jim to nevyplatilo a dostali druhou žlutou a tím červenou. Nám už na vyrovnání nezbyl čas.

Šídlo - Kabyl, Vejvoda, Trojan, Zuskin - Řepka, Palej, Špička, Matoušek - Bičanik, Čadek střídali Šmíd, Jiráň

Jiří Kabyl: Dnes jsme měli na zisk nějakého bodu, dostali jsme se do vedení, škoda gólu na 1:1, při odraženém míči jsme nechali volného hráče. Kluci sehráli velmi slušné utkání se smutným výsledkem, bohužel tak to někdy bývá, alespoň jsme domácí přinutili se strachovat o výsledek do poslední minuty. Kladem je, že se v sestavě od začátku objevili dva noví hráči a vedli si dobře.