Muži A: Meteor Praha - Libiš 1:0 (0:0)

V neděli 14.4. jsme sehráli další mistrák na hřišti vedoucího Meteoru, prohráli jsme 0:1 (0:0). Utkání mělo velmi dobrou úroveň, my jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. První poločas se odehrál takřka bez šancí na obou stranách, ve druhém poločase jsme dostali hned po dvou minutách gól z penalty za ruku. Domácí si vypracovali v zápase jednu šanci, při které domácí útočník šel sám na Šídla, ale netrefil branku. My jsme po akci Paleje měli šanci, střelu Bičanika vyrazil domácí brankář, další šance stejného hráče těsně minula domácí branku, v nastavení nám chyběl krok k centrovanému míči.

Šídlo - Trojan, Kabyl, Zuskin, Čadek - Špička, Palej, Šmíd, Matoušek - Řepka, Bičanik střídal Jiráň

Jiří Kabyl: Ztratili jsme body, dnes nebylo poznat, kdo je první a kdo je dvanáctý, na šance jsme byli lepší, bohužel jsme udělali zbytečnou penaltu. Kluci odvedli disciplinovaný, zodpovědný výkon, bohužel za to se body nedávají.