Starší dorost: Libiš - Český Brod 4:0 (2:0)

První jarní kolo bylo odložené a tak jsme měli naštěstí týden k dobru, aby se většina kluků dala zdravotně dohromady. Na první jarní domácí zápas přijel po dlouhé zimě Český Brod, kterému jsme měli po podzimním výprasku 1:5 co vracet! Kluci jsou na jaro celkem dobře připravený a tak jsem věřil, že zápas zvládneme. Začali jsme velmi dobře a po několika náznacích šancí se k hlavičce dostal Jirka Franz a jako správný kapitán otevřel skóre! Hned po dvou minutách opět Franz napřáhl z 20 metrů a krásně uklidil míč k tyči! Krásné vedení jsme si udrželi do půle a myslím, že s přehledem! Hráli jsme lépe, dobře bránili a dostávali se do dalších šancí. Druhou půli jsme sice začali vlažněji, ale rychle jsme se zvedli a opět předváděli celkem dobrý fotbal. Po nastřelené tyči od Svatoně se tentýž hráč po chvíli už prosadil a utaženou střelou dal na 3:0. Na konečných 4:0 upravil po rohovém kopu krásnou střelou Herynk! Zápas jsme zvládli a vstup do sezony nám vyšel, takže klukům patří dík za výkon a hlavně za tři body! Trochu mě zklamalo chování některých našich fandů, kteří nemístně a myslím, že i zbytečně pokřikovali hrubě na hostujícího pomezního. Trenér Martin Pazdera