Muži B: Libiš - Dolní Beřkovice 3:1 UMT Mělník, utkání o konečné 3.místo Zimní mělnické ligy

Mělnická zimní liga - 3.místo !!!

Libiš B - D. Beřkovice 3 : 1 (1:1)

branky: Urbanec, Hynek, Šerák

Sestava: Kaul, Novák, Malík, Pilař, Mráz, Hynek, Tichota, Urbanec, Šerák, Ryšlavý, Vdovicyn

Náhradník: Hochmann

Dnes jsme odehráli slušné utkání proti dobrému soupeři. Na to, že jsme nebyli kompletní, to bylo docela dobré utkání. První branku jak jinak musel obstarat nestárnoucí hrající asistent Urbanec. Škoda, že hosté asi za 5 minut po naší chybě srovnali. Ve druhém poločasu jsme se hned ujali ve 48. minutě Hynkem vedení po krásné přihrávce samozřejmě Urbancem. Od té doby bych řekl, že jsme měli navrch, a když pan Šerák, který byl po nočním flámu, zvýšil vedení na 3:1, tak jsme to dotáhli do vítězného konce. S organizací jsem nebyl moc spokojen, protože nám dvakrát chyběl rozhodčí a neměli jsme také ve dvou případech čaj, takže budeme zvažovat účast v příštím ročníku. Asistent trenéra Libora Tichoty Blahoslav Urbanec

K zápasu o 3. místo jsme nastoupili ve slátané sestavě, ale výkon byl celkem dobrý a výsledek vynikající. Již v první minutě mohli diváci vidět krásný náběh nestárnoucího Ryšlavého do levé strany a krásné uvolnění Vdovicyna. Vzápětí Ryšlavý chtěl zopakovat pokus z druhé strany, ale to se mu již nepovedlo. Ryšlavý byl takto nebezpečný po celý zápas a dokonce mohl vstřelit po úniku branku, ale míč zastavila tyčka. Nutno podotknout, že i jediný gól soupeře padl po chybě Ryšlavého. Jako jediný náhradník byl připraven Hochmann, který má velice náročný program, ale je vidět, že soustředění v uranové oblasti mu udělalo velice dobře. V dalších zápasech by nás ale mohlo mrzet proměňování šancí.

Jediný rozruch během zápasu vznikl po faulu na našeho hráče, který nejdříve reagoval na soupeře ústně, ale po náznaku úderu hlavou, kterému náš hráč uhnul, náš hráč strčil do protihráče. Rozhodčí situaci uklidnil a zápas se v klidu dohrál. Trenér Libor Tichota