Muži A: Libiš - Český Brod 2:0 (2:0)

V 18.kole jsme hráli doma s mužstvem Č. Brodu, zvítězili jsme 2:0 (2:0). Utkání se hrálo na celkem slušném terénu, ale za větru, který omezoval obě mužstva. První půli jsme hráli proti větru, přesto jsme si vypracovali  velmi dobré šance, první proměnil Škoda hlavou po centru Bičanika. Druhý gól padl po stříleném centrovaném míči Špičky, Bičanik se snažil balón tečovat, to se mu sice nepodařilo a míč skončil přímo v brance. V další šanci Matoušek těsně přestřelil branku hostí, ti se v první půli dostali do možnosti postupovat sami na branku, ale vracející se Kabyl čistým skluzem míč vypíchl do bezpečí, těsně před půlí se Č. Brod dostal do velkého vápna a míč centrovaný do malého vápna prošel naštěstí okolo naší branky. Ve druhém poločase jsme hráli po větru, vycházeli jsme z dobré defenzívy a dostali jsme se do velké šance, po kolmici Bičanika šel sám na branku Šmíd, ale gólman hostí šanci zneškodnil, obdobně se neprosadili hosté, jejich střelu z úhlu chytil Šídlo. Když střelu Matouška brankář vyrazil na roh a šanci Paleje vykopl z prázdné branky jeden z obránců soupeře, tak už se skóre neměnilo a my jsme si připsali další důležité body.

Šídlo -Zuskin, Kabyl, Čadek, Trojan - Šmíd, Špička, Palej, Matoušek - Škoda, Bičanik střídali Vála, Christov, Vejvoda

Jiří Kabyl: Lépe jsme se dokázali vyrovnat s větrem, takticky velmi dobře odehrané utkání. Všichni naši hráči na hřišti makali, byl to velmi dobrý kolektivní výkon. Na podzim jsme v Brodě měli v prvním poločase pět tutovek a vedli jsme jen 1:0, pak zápas skončil nerozhodně, dnes jsme první dvě proměnili a  utkání v pohodě dovedli k vítězství.