Muži A: Libiš - Štětí 1:3 (přátelsky UMT Roudnice)

V sobotu ráno jsme odhráli další přípravné utkání v Roudnici, prohráli jsme se Štětím 1:3 ( 0:2 ). Utkání se hrálo za silného sněžení, na hřišti byl vidět více pohyb bruslařů, docházelo hodně k faulům, vyčítání si navzájem, soupeř se dostal do vedení, my jsme pak zahodili obrovskou šanci, když Bičanikova hlavička trefila gólmana, poté jsme kopali penaltu po faulu na Matouška, Špičkovi při ní podklouzla noha a branku přestřelil, těsně před půli jsme špatně odkopli a soupeř nám vstřelil druhý gól. Ve druhém poločase jsme vystřídali a pak jsme museli po zranění více jak třicet minut dohrávat v deseti, dostali jsme třetí branku a sami jsme po přihrávce Šmída dali gól Válou.

Lomský - Trojan, Zuskin, Kabyl, Čadek - Christov, Řepka, Matoušek, Škoda- Bičanik, Šmíd    střídali Špička, Vála, Janík

Jiří Kabyl: Pro nás naprosto zbytečné utkání, sníh proměnil hřiště v kluziště, samý souboj a hádání, tři hráči nedohráli pro zranění, přes půl hodiny v deseti, utkání na ...nic, kdyby to šlo, ukončil bych to tak ve třicáté minutě. Snad už brzy začne jaro a začne se hrát na trávě, dnešní sněžení bylo strašné, pro hráče vracející se po zranění to bylo složité, Paleje jsme radši nedali ani na minutu.