Muži A: Braník - Libiš 3:3 (2:0) příprava UMT Braník

Ve čtvrtek večer sehrálo naše A-mužstvo další přípravné utkání na hřišti v Braníku a remizovalo 3:3 (0:2). Od pondělí naši hráči trénovali každý den, do utkání jdeme z plné zátěže a opět dostali příležitost noví hráči. V prvním poločase jsme zahazovali šance, soupeř své dvě proměnil, druhý poločas jsme se snažili výsledek vylepšit, více jsme otevřeli hru a začal se hrát fotbal s velkým množstvím šancí na obou stranách. Nakonec se nám podařilo alespoň vyrovnat. NejdříveˇŠpička proměnil penaltu po faulu na P.Nováka, pak po centru Špičky dal gól Janík a třetí branku vstřelil P.Novák.

Hádek - Čadek, Vejvoda, Trojan, Christov - Kubeš, Řepka, Janík, Škoda - Vála, P.Novák střídali Matoušek a Špička

Jiří Kabyl: Musím kluky pochválit, zápas po náročných trénincích odmakali a zároveň jim vyčinit za nezodpovědné bránění, dva góly jsme dostali po rohu od nekrytého hráče. Na hřišti se teprve vzájemně poznáváme, zápas splnil svůj účel, tím že jsme prohrávali , tak se z toho stal i slušný kondiční trénink.