St. dorost: Litol - Libiš 1:4 (0:2)

Na horkou půdu v Litoli jsme přijeli s cílem uhrát bod, případně se poprat o tři a udržet si dobrou pozici v tabulce! Konečně jsem měl k dispozici nejsilnější sestavu a tak jsem věřil, že uděláme dobrý výsledek. Kluci k utkání přistoupili velice zodpovědně a hned od začátku ukázali, že chtějí vyhrát! Ve 4. minutě po rohovém kopu vrátil balon Ryšlavý před bránu a Jandourek doklepl balon do prázdné brány a bylo to 1:0. O pět minut později se dostal Jandourek před domácího obránce a nechytatelným "bodlem" zvýšil na 2:0! Poté měl skvěle hrající Jandourek další dvě obrovské gólové příležitosti, ale ani jednou netrefil balon před prázdnou bránou. V první půli jsme si vypracovali další příležitosti, ale branku jsme už nedali. Soupeř měl problémy s defenzivou, ale dopředu se také tlačil a hrozil, ovšem kluci hráli dobře v obraně a hlavně skvěle chytal Landa! Do druhé půle domácí vlétli, ale z tlaku nic nevytěžili, naopak my jsme se nadále dostávali do menších příležitostí! V 55. minutě vybojoval už ztracený balon u lajny Verbíř a probil se až k zakončení a nedal domácímu golmanovi šanci a bylo to 3:0. Poté domácí vystřídali pět hráčů najednou a bylo to znát! Hned se jim podařilo snížit a tak se dostali do sedla, ale z tlaku a našeho útlumu už se jim nepodařilo zvrátit zápas! Naopak  pár minut před koncem zápasu si vybojoval střídající Truong míč a sám tváří v tvář brankáři chladnokrevně zakončil a bylo rozhodnuto! Kluci makali a na měkkém terénu předváděli dobrý fotbal. Za probíhájící sezonu "snů" pro Libišský dorost jim musím poděkovat! Nyní přivítáme těžkého soupeře z Jiren a pak poslední kolo jedeme do Bělý. Věřím, že se nám podaří ještě nějaký bod získat a uhájíme pátou příčku v tabulce. Trenér Martin Pazdera