St. dorost: Bělá - Libiš 1:3 (1:2)

Do Bělé pod Bezdězem jsme přijeli uhrát bod, i když jsem si trochu pomýšlel i na tři, ale bod by pro mě byl úspěch! Né ovšem pro kluky, kteří byli od začátku odhodlaní vyhrát a také podle toho zápas začal! Na domácí jsme vlétli a dostali se hned do tlaku, ze kterého jsme ale nic nevytěžili a tak začali hrát zase trochu domácí. Když jsme se opět probrali, tak se po krásné přihrávce Franze uvolnil Rumler a nadvakrát zakončil a vedli jsme jedna nula! Nutno podotknout, že ve Verbířových kopačkách! Poté jsme opět trochu polevili a domácím se podařilo vyrovnat po střele z dálky. Chvíli před poločasem si ale znovu naběhl Rumler na kolmou přihrávku opět od Franze a bylo to 2:1! Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním výsledek udržet stůj co stůj! Soupeř se sice snažil vyrovnat, ale kluci dobře bránili. V 60. minutě jsem stáhl Mundla a poslal na hřiště Míška, který se mi po několika minutách na hřišti odvděčil brankou na 3:1, když prostřelil po úniku domácího brankáře. Výsledek se už nezměnil a tak jsme si upevnili páté místo v tabulce, což je naprosto fantastický úspěch! Trenér Martin Pazdera