Muži B: Mšeno - Libiš 1:2 (0:1)

Branky Libiš: Urbanec, Šerák

Sestava: Kaul, Eisner, Pospíšil, Mráz, Pilař, Tumpach, Tichota, Novák Martin, Žák, Urbanec, Šerák. Střídačka: Verbíř, Herynk, Vrábel.

Se Mšenem se nám tradičně daří, ale tahle hra nakopávaných míčů od domácích nám nesedí. Nám se mezihra dnes moc nedařila, ale v 19.minutě jsem dostal pěkný míč a při takovém presu s gólmanem jsem protlačil míč do brány (0:1 Urbanec) a ujali jsme se vedení. Měli jsme ještě nějaké šance, které jsme neproměnili, nastřelili jsme Tumpachem ve 38.minutě tyč, ale 4.minuty před tím vykopával Pilař z brankové čáry míč, to byla domácích asi největší šance. Ve druhé půli jsme hráli, co jsme potřebovali, a po jedné chybě domácích jsme zvýšili 11.minut před koncem Šerákem na 2:0, kdy dorážel střelu Herynka, kterou vyrazil brankář přímo na nohu Šerákovi a ten zavěsil. Domácí upravili skóre až v závěru, ale to už bylo pozdě, myslím zasloužené vítězství. Hrající trenér Urbanec

Výkon sice nebyl tak dobrý, ale výsledek je zasloužený. V prvním poločasu jsme měli několik šancí, ale podařilo se nám proměnit pouze jednu. Domácí neustále nakopávali dlouhé míče a my jim naším malým důrazem dovolovali přibližovat se naší brance. Jedinou velkou šanci domácích ale zastavil Pilař, když vykopl míč z prázdné branky. Ve druhém poločasu pokračovali domácí nakopávanými míči, ale my jsme již na ně lépe reagovali a míče odvraceli. Snažili jsme z těchto míčů přejít do rychlých protiútoků a jeden se nám opět podařil ke vstřelení druhé branky. Domácím jsme dovolili v závěru zápas zdramatizovat snížením, ale více jsme již nedovolili. Trenér Libor Tichota