Muži A: Vilémov - Libiš 1:1 (0:1)

V sobotu jsme odehráli zápas 14.kola ve Vilémově, přivezli jsme bod za remízu 1:1. Na začátku utkání domácí začali náporem a vypracovali si tutovku, ale domácí hráč hlavou přestřelil zhruba ze sedmi metrů naši branku.V jejich sestavě se objevilo šest hráčů z Varnsdorfu, Vilémov je jejich farmou. Po deseti minutách se hra začala vyrovnávat a postupně jsme začali lépe kombinovat, také my jsme si vypracovali šanci, ale střela Nováka šla také vedle. Stejný hráč zahrozil z přímého kopu, těsně minul šibenici domácí branky. Do poločasu jsme se dostali do vedení, když po centru Čadka se prosadil hlavou Škoda. Ve druhém poločase se domácí tlačili do útoku, naše obranná činnost je nepouštěla na dostřel, naopak Palej trefil krásnou ránou ze dvaceti metrů břevno domácí branky. Asi dvacet minut před koncem obdržel domácí útočník ČK po zbytečném faulu na našeho gólmana. Vilémov se snažil alespoň centry dostat před naši branku, dařilo se nám je odvracet, až v 82.min. při odkopu jsme místo míče zasáhli soupeře a domácí vyrovnali z penalty na 1:1.

Šídlo - Zuskin, Kabyl, Čadek, Trojan - Špička, Palej, Novák Mich., Škoda - Matoušek, Bičanik střídal Slavíček P.

Jiří Kabyl: Přečkali jsme úvod domácích, pak jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Ve druhém poločase jsme trefili břevno, dobře jsme bránili a čekali na brejky. Bohužel jsme udělali penaltu v závěru a přišli jsme o dva body.  Je to škoda, i když se domácí na nás posílili, byli jsme blízko k vítězství. Během čtyř dnů jsme hráli dvakrát venku a získali jsme čtyři body, takže pochvala pro mužstvo.