St. dorost: Libiš - Milovice 2:0 (2:0)

Dnes jsme nastoupili proti Milovicím v oslabené sestavě, ovšem na výkonu v první půli to vůbec nebylo znát. Kluci hráli celkem dobře a po počátečním oťukávání jsme se dostali do první šance, ale Jandourka v zakončení přibrzdil domácí obránce na hraně faulu, a tak zakončení nebylo dost důrazné. Chvíli na to se nám už podařilo vstřelit první gól, když se dostal balon přes Svatoně k Franzovi a ten jej v pohodě uklidil k tyči. V zápětí mohl přidat i druhý gól, ale z obdobné pozice minul. Posléze po krásné kombinaci a druhé gólové přihrávce Svatoně zvýšil na 2:0 Herynk. Do druhé půle jsme nastoupili poněkud ukolébání výsledkem a hráli dost staticky. Soupeř nás zatlačil, ale žádné šance si krom několika standardek nevypracoval. Naopak jsme mohli přidat třetí branku, když domácí udělali chybu ve vlastním vápně, ale Verbíř nenašel úplně volného Jandourka před prázdnou bránou. Výsledek 2:0 je skvělý a opět se potvrdilo, že na domácím hřišti jsme silní. Uvidíme příští týden, zda se nám to znovu podaří až nastoupíme proti suverénním Benátkám... Trenér Martin Pazdera