St. dorost: Libiš - Benátky 0:3 (0:0)

Zápas s prvními Benátkami měl být jasnou záležitostí ve prospěch hostujícího týmu, ale počasí, které provázelo celý zápas, a které předcházelo sobotnímu dopoledni, jasně naznačilo, že to bude zápas o bojovnosti a že se může stát cokoliv. První poločas jsme ukopali podle mých představ a výsledek 0:0 byl zatím nadějný pro druhých 45 minut! Ovšem kluci udělali hned na začátku druhé půle velkou chybu ve vápně a soupeř to dokázal potrestat! Od té doby se nám již nepodařilo dostat se alespoň do nějaké šance jako v první půli a bylo jen otázkou času kdy dostanem další gól. Ty přišly ještě dva a tak konečné skóre 3:0 mluví za vše. Nutno dodat, že tento zápas neměl s fotbalem nic společného a já jen věřím, že nikdo z kluků, ať už hostí či domácích to neodmarodí. Ale i takové zápasy jsou a možná kdybychom byli vyzrálejší taktické mužstvo, tak jsme dokázali bod ukopat, ale to jsou kdyby. Stále ovšem držíme pátou příčku a to je pro nás obrovský úspěch! Doufám, že v Litoli uhrajeme dobrý výsledek! Trenér Martin Pazdera