St. dorost: Čelákovice - Libiš 5:0 (1:0)

Na půdě favorita z Čelákovic jsme mohli pouze překvapit a abych pravdu řekl, tak  jsem v překvapení pevně věřil! Ovšem překvapili mě pouze dvě věci v tomto zápase: karatistický zákrok Truonga v 10. vteřině na domácího stopera a šílená hra mého týmu...

Domácí byli po celý zápas jednoznačně lepší a předvedli nám, jak se hraje dorostenecký fotbal. Jen díky jejich nemohoucnosti v koncovce byl poločas pouze 1:0. Nutno říct, že i my měli asi dvě šance. Do druhé půle jsme vstoupili ještě hůře než do té první a tak mé pokyny o bránění byly ta tam. Výsledek 5:0 byl pro nás ještě velmi schovívavý! Nyní je pro nás důležité utkání s Mladou Boleslaví, kde se pro nás rozhoduje o důležitých bodech! Trenér Pazdera