St. dorost: Březno - Libiš 2:2 (1:0)

Do Března jsme jeli trochu oslabení v defenzivě, ale určitě uhrát nějaké body, i když jsem věděl, že to nebude lehký zápas. Domácí mají ve svém týmu většinu vysokých a důrazných fotbalistů doplněných kvalitní střední zálohou a tak nás od začátku přehrávali v soubojích a bohužel i v rychlosti. Rychle jsme díky vlastní ledabylosti prohrávali 0:1 a to domácí ještě více dostalo na koně. Postupně se ale hra vyrovnala a posledních patnáct minut první půle jsme byli lepším týmem a vypracovali si i velmi dobré příležitosti, ale vyrovnat jsme nedokázali.

Do druhé půle chlapci nastoupili tak, jak jsem jim řekl, a od začátku diktovali tempo hry! Vyrovnání přišlo hned po několika minutách, když parádní akci zakončil Svatoň. Netrvalo dlouho a opět jsme se prosadili podobně jako při prvním gólu po centru ze strany a pohotové a velmi přesné zakončení Míška nás dostalo do vedení. Na to dokázal soupeř odpovědět rychlým kontrem po straně a bylo srovnáno. Do konce zápasu jsme byli jednoznačně lepší, ale už se nám nepodařilo strhnout vítězství na svou stranu, i když šance jsme na to měli! Domácím pomohl i některými svými výroky sudí, ale to nebyli rozhodující faktory našich inkasovaných gólů. Nutno řící, že s hlavním rozhodčím jsem rozhodně spokojený nebyl! Klukům patří ovšem dík za předvedonou hru v druhé půli a doufám, že potvrdíme domácí neporazitelnost v sobotu s Milovicemi. Trenér Martin Pazdera