Muži B: Veltrusy - Libiš 2:2 (2:2)

Branky Libiše: Slavíček, Urbanec

Sestava: Kaul, Franz, Eisner, Pilař, Novák Martin, Šerák, Pospíšil, Slavíček P., Žák, Urbanec, Vdovicyn. Střídačka: Mráz, Verbíř, Tumpach

Přijeli jsme do Veltrus urvat alespoň bod a to se nám podařilo. Domácí nás sice nakopávanými míči dostávali pod tlak, ale bránili jsme dobře a po rychlém brejku v 7.minutě jsme domácí zaskočili vedoucí brankou Slavíčka. Domácí srovnali z trestného kopu ve 13.minutě, ale hned v 19.minutě jsme opět vedli, také z trestného kopu Urbancem 1:2. Domácím se podařilo vyrovnat ve 36.minutě na konečných 2:2. Druhý poločas byl už vyrovnaný a možná jsme byli zase my o kousek lepší, ale remíza byla spravedlivá. Teď máme opět těžkého soupeře, zajíždíme na derby do Neratovic, myslím, že se mají diváci na co těšit. Hrající trenér Urbanec.

Veltrusy v zápase potvrdily, že patří mezi ty nejlepší mužstva v soutěži. Hned od úvodu zápasu dobývali naši branku dlouhými pasy, do kterých šli s velkým důrazem a navíc celé mužstvo disponovalo velkou pohybovou aktivitou. Ovšem první branku jsme vstřelili my z prvního protiútoku. Domácí ale pokračovali tlakem a po jednom z trestných kopů se jim podařilo vyrovnat, I nám se ale zásluhou Urbance povedlo využít trestný kop a opět jsme vedli. Poslední branku v prvním poločasu, ale i v celém zápasu, opět dali domácí z trestného kopu po chybě našeho brankáře. Ten ale v prvním poločasu mužstvo podržel jinými zákroky, které zabránily jasným brankám. Do druhého poločasu jsme posílili obranu důrazným Mrázem a celkově jsme zlepšili obranou činnost. Domácí již nebyli tak nebezpeční a my podnikali rychlé protiútoky, ale branky již nepadly. I přes řadu absencí díky zraněním a nemocem jsme hlavně ve druhém poločasu podali velmi dobrý výkon. Trenér Libor Tichota