Áčko: Libiš - Žatec 1:1 (0:0)

8:kolo a naše A mužstvo získalo zase bod za remízu 1:1 (0:0) doma se Žatcem. V první půli soupeř měl pouze jeden průnik do našeho vápna, naše obrana míč odkopla. My jsme měli tři dobré příležitosti, Matouškův samostatný únik zlikvidoval brankář hostí, zrovna tak střelu Škody a stejný hráč o centimetry nedosáhl na centr do malého vápna. Ve druhé půli hosté vystřelili na naši branku asi z dvaceti metrů, střela ve vzduchui zaplavala a hosté vedli. My jsme měli obrovskou šanci, když hostující gólman neudržel centrovaný míč a Bičanik pohotově zakončil, bohužel těsně vedle. V závěru jsme si vytvořili silný tlak, vyrovnávací branka padla až těsně před koncem, Matoušek se uvolnil na straně hřiště, jeho prudkou přihrávku dokázal ve skluzu dorazit z bezprostřední blízkosti Bičanik. Pak jsme ještě zahrozili po rohovém kopu, na otočení výsledku nám už nezbyl čas.

Šídlo - Zuskin, Trojan, Kabyl, Kubeš - Špička, Matějček, Janík, Škoda - Bičanik, Matoušek střídali Slavíček J., Palej

Jiří Kabyl : Vzhledem k tomu, že jsme vyrovnali v závěru, bychom měli být s bodem spokojeni, ale vzhledem k počtu šancí je to pro nás opět ztráta. Po derby jsme měli spousty šrámů, můj mladý mohl zápas odehrát přes bolest, Jirásek měl po jednom ze zákroků oteklé koleno, takže nemohl hrát, ostatní se dali během týdne do pořádku.Kluci už by si zasloužili tříbodovou odměnu za svoji snahu.