St. dorost: Libiš - Lysá 1:1

Po utkání v Českém Brodě, kde jsme sice prohráli vysoko 5:1, ale předvedli jsme dobrý výkon, jsme na tyto výkony chtěli navázat! To se nám podařilo a z favoritem, který měl dvě výhry, jsme hráli dobrý fotbal. Vytvářeli jsme si šance a zápas jsme kontrolovali. Bohužel se nám nedařilo dát branku. Až v druhé půli zahrál hostující obránce smolně rukou a tím pro nás vykřesal naději dostat se do vedení! Vacek s přehledem proměnil a tak jsme se mohli uklidnit a v klidu dohrát zápas s balonem na svých kopačkách. Což se sice dělo, ale přišel jediný moment soupeře ve druhé půli, a to rohový kop, který jsme nedokázali důrazně odbránit a bylo vyrovnáno. I když jsme měli ještě nějaké šance, tak už se nám nepodařilo strhnout vítězství na svou stranu.

Bod proti takovému týmu je jistě dobrý, ovšem pro mě to byla ztráta dvou bodů, které by nás mohli v konečném účtování mrzet. K dalšímu zápasu zajíždíme do Bakova nad Jizerou, kde bych rád získal další body. Trenér Martin Pazdera