Áčko: Český Brod - Libiš 1:1 (0:1)

Ve 3.kole jsme hráli na hřišti Č.Brodu, získali jsme bod za remízu 1:1, i když jsme spíše ztratili dva body. První půli jsme měli spoustu šancí - hlavička Bičanika po centru Kubeše šla nad, přímý kop Špičky brankář s námahou vyrazil, Bičanik po rohu nad, střela Špičky do břevna, následnou dorážku chytil brankář, Slavíčkovu a Jiráskovu ránu gólman vyrazil, po pěkné kombinační akci dal Mich. Novák gól. Dvacet minut před koncem jsme dostali gól, pak jsme dostali ČK (Čadek), přesto měl na hlavě Jirásek vítěznou branku.
Jiří Kabyl: Kluci makají, snaží se plnit taktické pokyny, perfektně trénují, jen nám chybí tu dřinu přetavit ve vítězství. V prvním poločase jsme měli vést alespoň o dvě branky, šancí jsme měli šest, sedm, je to škoda, zasloužili jsme si tři body. Budeme se s pokorou dál rvát o dobré výsledky.
Šídlo - Čadek, Kabyl,Zuskin, Trojan - Janík, Novák Mich., Špička, Kubeš - Jirásek - Bičanik, střídali J.Slavíček, Škoda, P.Slavíček