ÁČKO: Toužim - Libiš 1:0 (0:0)

V neděli odpoledne jsme odehráli první kolo v divizi, prohráli jsme 0:1 v Toužimi, když jsme dostali gól čtvrt hodiny před koncem. Na začátku zápasu jsme dobře kombinovali, vytvořili jsme si několik závarů. Okolo 30.min. jsme chvíli ošetřovali dva hráče najednou a domácí si získali převahu, jednou jsme vyhlavičkovali míč z brankové čáry, jednou jsme padli do střely na poslední chvíli. Ve druhém poločase jsme domácí nepouštěli do šancí, naopak my jsme zlobili, Jirásek vystřelil těsně vedle, Kubeš pohotovou střelou branku o kousek přestřelil.Když to už vypadalo na bezbrankovou remízu, tak Toužim využila naše zaváhání a vstřelila vítězný gól. my už jsme se marně pokoušeli vyrovnat.
Šídlo - Kabyl, Trojan, Špička, Zuskin - Slavíček, Škoda, Bičanik, Kubeš - Jirásek, Matoušek střídal Pochman
Jiří Kabyl: Kluci zaslouží pochvalu, odehráli jsme dobrý zápas, ale se špatným výsledkem. Zápasu by spíše slušela remíza, bohužel soupeř nás ve druhé půli za jednu naši chybičku potrestal. Budeme dál poctivě trénovat a pokorně bojovat.