Áčko: předkolo Poháru České pošty 2012/2013 Sokol Libiš - Sokol Brozany 0:2

V neděli jsme hráli předkolo poháru České pošty, prohráli jsme 0:2(0:1) se Sokolem Brozany. K utkání jsme měli k dispozici pouze jedenáct hráčů, další ještě nemají registraci ve FAČR. První půlhodinu jsme byli lepším mužstvem, pak hosté trefili v jedné minutě po standartkách obě tyče, střelou z dálky břevno. Těsně před půlí jsme po kombinační akci dostali gól. Ve druhém poločase hosté přidali druhý gól po nedorozumění v naší obraně. My jsme nastřelili Matouškem břevno. Pak jsme museli střídat, takže se na hřiště dostali jak masér Pospíšil, tak šel do útoku náhradní brankář Kratochvíl. Šídlo - Kabyl, Janík, Trojan, Zuskin - Novák Martin, Špička, Kubeš, Matoušek - Jirásek, Bičanik střídali Pospíšil, Kratochvíl

Václav Havel: Utkání bylo součástí přípravy, rozložili jsme zátěž v sobotu a v neděli pokud možno rovnoměrně, bohužel dnes jsme neměli nikoho na střídání, v této fázi přípravy by se nám více hodil takový zápas, abychom mohli otestovat nové hráče. V úterý hrajeme další zápas Krušovického poháru v Brandýse, nebudeme se nijak šetřit v trénincích, chceme se dobře připravit na mistráky.