Áčko: 1.kolo Krušovického poháru

V sobotu 21.7. jsme odehráli první utkání v novém Krušovickém poháru, zvítězili jsme 2:0 (2:0) v Řepíně. Vzhledem k tomu, že v neděli hrajeme pohár České pošty s Brozanami, tak jsme mužstvo rozdělili na dvě skupiny, v sobotu hráli hráči, kteří ještě nejsou zaregistrováni a hráli na povolení klubů, v neděli budou hrát registrovaní hráči. Řepín měl hned ve druhé minutě šanci dostat se do vedení, ale penaltu brankář Lomský zneškodnil, o dvě minuty později jsme kopali po faulu na Slavíčka penaltu my a Bičanik dal náš vedoucí gól. O několik minut později Pospíšil našel Michala Nováka a jeho přihrávku proměnil ve druhou branku Vála, který je hráčem Vysoké a má zájem posílit naše mužstvo. Po zbytek zápasu už branka nepadla, obě mužstva si vypracovala několik příležitostí, Lomský pochytal s přehledem šance domácích, my jsme šancí měli více, ale žádnou už jsme neproměnili, Bičanik trefil tyč.

Václav Havel: Problémy s registrací ve FAČR se nás dotýkají, naši kmenoví hráči ji mají, ale je problém s hráči z jiných oddílů. V Krušovickém poháru hrát mohou, v poháru České pošty ne, takže jsme v sobotu dali volno některým hráčům, v neděli to bude naopak. Do zápasů jdeme z plného tréninku, bereme je jako zpestření přípravy, výsledky nejsou prioritou.

V úterý 24.7.2012 se od 18:00 utkáme o postup do osmifinále tohoto turnaje s týmem FK Brandýs-Boleslav na jeho hřišti.