Béčko: Libiš - Nová Ves 4:1

Sestava: Kaul, Franz J., Eisner, Pospíšil, Kratochvíl, Šerák, Janík, Novák, Žák, Mráz, Pilař. Střídali: Malík, Franz V., Hádek J. Od začátku jsme soupeře zatlačili a vytvořili jsme si šance, kterých jsme měli 5 vyložených do poločasu, ale selhali jsme v koncovce na dobře chytajicím gólmanovi hostů. Do druhé půle jsme opět začali aktivně a během 4.minut jsme v rozmezí 55. a 59.minuty dali 2 góly. Trochu jsme přestali hrát a hosté snížili. Naštěstí jsme dali na 3:1 po krásné kolmé přihrávce Janíka na Malíka, který se nemýlil a podobu výsledku dal opět kapitán týmu po centru Malíka na 4:1. Samozřejmě výsledek se nerodil vůbec lehce, ale kluci utkání zvládli a tím jsme na 100 procent v okresní soutěži i pro příští sezónu. Chci samozřejmě poděkovat klukům z "A" týmu, kteří nám celou dobu pomáhali, když jsem je oslovil, a dorostencům. Trenér "B"Urbanec