Starší dorost: Tatran Rakovník - Libiš 10:1

Do Rakovníka jsme přijeli v deseti a v né příliš silné sestavě. Bohužel se tato klišé opakují téměř každých čtrnáct dní. Hráli jsme asi na nejlepším trávníku v kraji a tak sem očekával dobrý fotbal. Ten hrál bohužel pouze soupeř a dostával se do jedné šance za druhou! Poločas byl dva nula pro domácí, když náš gólman zneškodnil mnoho gólových šancí. Navíc Lemarie nedal penaltu. Druhou půli jsme zahájili rychle inkasovaným gólem a tak to šlo až do konce. Konečný sumář se zastavil na výsledku 10:1 pro domácí. Čestný úspěch zařídil Jirka Franz. Opět nás podržel náš brankář, který zneškodnil mnoho dalších příležitostí domácích. Je to ostudný výsledek, ale vzhledem k naší sestavě bohužel odpovídající...Nyní máme volno a přímý boj o záchranu nás čeká za čtrnáct dní na hřišti Červeného Újezda. Martin Pazdera