Béčko: Libiš - PTZ Nelahozeves 2:2 (0:2)

Sestava: Kaul, Franz.J., Novák Martin, Franz V., Kratochvíl, Žák, Hochmann, Janík, Pilař, Mráz, Šerák. Střídačka: Lemarie, Pospíšil, Malík, Kasl, Hádek J., Novák Michal.

Hned na začátku utkání jsme měli šanci, ale selhali jsme a náš výkon byl hrozně vlažný a hosté nás v 11.minutě potrestali brankou. Měli jsme územní převahu, ale nebyla tam finální přihrávka a celý to bylo moc upracovaný. Za to hosté ve 40.minutě nám dali další branku po naší hrubé chybě. O poločasu jsem trochu provětral kabinu a poslal posilu z A mužstva Nováka Michala a z dorostu Lemarieho a hned to bylo znát. Hosty jsme zatlačili a hned ve 47.minutě rozvlnil síť Novák Michal. V 55.minutě prošel Žák přes tři obránce do šestnáctky a byl faulován, hosté dostali červenou a kopala se penalta, ze které se nemýlil Novák Michal a bylo srovnáno. Během 15.minut jsme měli 2 obrovské šance, Šerák se ocitl sám před brankářem a poslal gólmanovi malou domů místo střely a Malík dostal nádherný pas a šel sám a trestuhodně zahodil, pak jsme vypadli z rytmu a hosté měli obrovskou šanci, ale náš gólman nás zázračně podržel. Zasloužená remíza 2:2, tak jako na podzim na PTZ 5:5. Trenér "B" Urbanec