Béčko: Kralupy - Libiš 8:1

Sestava: Kratochvíl, Hádek J., Pilař, Franz V., Havel L., Kasl, Tumpach, Šerák, Urbanec, Mati, Lemarie, na střídání nikdo.

Do 20.minuty jsme hráli výborně, vedli jsme 1:0 a měli jsme šance, ale pak byl hrubý faul na Matiho, který rozhodčí nepotrestal a hráli jsme od 20.minuty jen o desíti hráčích. Do poločasu domácí otočili výsledek na 2:1. Hráli jsme bez šesti hráčů základní sestavy. Mezi 60 až 70.minutou jsme úplně odpadli a dostali čtyři rychlé branky, ale ti co byli na hřišti, tak musím všechny své hráče pochválit. Jsem velmi, a nejen já, nasranej za přístup zbytku mužstva, ještě ve 14.hodin jsem sháněl kluky na fotbal, aby nás bylo aspoň 11. Všem děkuji, co hráli, a zbytek ať se chytne za rypák, kterému se říká kolektiv, nazdar. Trenér "B" Urbanec

... neříkejte mi, chlapi, že mě donutíte svlíknout se do trenek ve svých čtyřiceti letech a stodeseti kilech, zařídit si registrační průkazku, kterou jsem nikdy neměl, protože jsem zrovna fotbal nikdy nehrál, zaplatit zápisné, koupit kolíky, sehnat potvrzení od doktora, souhlas pojišťovny a zaměstnavatele a vlízt na hřiště. Nebude to kluci, pěkný pohled, odpovědnost však ponesete Vy !   Ivo Havlík