Áčko: Dobrovice - Libiš 2:1

Ve 27.kole jsme hráli na hřišti Dobrovic, po velmi dobrém výkonu jsme prohráli 2:1 (2:1). Začátek utkání se nám vydařil, po standartce zastavil střelu domácí obránce rukou ve vápně, odražený míč sledoval Bičanik a s přehledem ho uklidil do soupeřovy branky. Domácí se snažili nás zatlačit, náš obranný blok pracoval velice dobře. My jsme čekali na protiútoky a také jsme měli šanci na zvýšení vedení. Domácí se dostávali pouze ke střelám ze střední vzdálenosti. Po půlhodině domácí odcentrovali do našeho vápna a domácí útočník tmavé pleti se zavěsil do vzduchu a hlavou vyrovnal na 1:1. V poslední minutě první půle kopal soupeř standartku od středové čáry, snažili jsme se vystavit soupeře do ofsajdu, jednomu se povedlo naběhnout zezadu a střelou k tyči dal na 2:1. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal, do posledních chvil jsme se snažili o vyrovnání. Těsně před koncem zlikvidoval domácí gólman nůžky Michala Nováka. Šídlo - Janík, Kabyl, Novák Mart., Trojan - Špička, Matoušek, Pochman, Novák Mich. -Jiřásek, Bičanik střídali J. a P. Slavíčkové

Václav Havel: Věděli jsme, že domácí mají vynikající bilanci na svém hřišti, že nemají problém nastřílet více branek, že Ansuma střílí gól za gólem. Odvedli jsme velmi, velmi dobrý výkon, myslím si, že bod by byl spravedlivou odměnou za odvedenou dřinu. Domácí jsou opravdu velice silní, nás těší, že to bylo vyrovnané utkání. I přes porážku nejsme zklamaní. Škoda gólu do šatny, bylo by to ještě zajímavější. Soupeři gratulujeme k postupu do divize.