Starší žáci: Kročehlavy - Libiš 3:0

V zápase v Kročehlavech jsme začali zkoušet hráče z mladších žáků, kteří budou nastupovat za náš tým na podzim. Zápas jsme začali nešťastnou tečí, po které šli domácí do vedení. To nás probudilo a začali jsme hrát velice slušně a vypracovali jsme si i šance. V 10. minutě druhého poločasu jsem posunul Adama Hackla do útoku a hráli jsme na risk. Opět jsme si vytvořili tlak, největší šanci neproměnil Martin Kuliš, nejlepší náš hráč v tomto zápase. Domácí podnikali rychlé protiútoky do naší otevřené obrany a v zavěru zápasu nejdříve zvýšili z ofsajdu na 2:0(ofsajd přiznali i domácí, ale bohužel náš pomezní nezamával) a na 3:0 uzavřeli domácí skore z penalty. Výsledek rozhodně neodpovídá hře na hřišti. Žádný z našich mladších žáků nezklamal a byla to pro ně velká zkušenost do další kariéry. Všem starším chci poděkovat, že mladší vzali mezi sebe a na hřišti jim pomáhali. Libor Tichota