Starší dorost: Slaný - Libiš 5:1

Zápas ve Slaném měl být pro náš tým prakticky existenční a myslím, že jsme se na něj i dobře připravovali, ovšem ukázalo se, že některé hráče vůbec náš tým nezajímá! Konkrétně Matiho, Lemarieho a Novotného! Všichni tito tři klíčoví hráči se vůbec nedostavili ani neomluvili, proto jsem musel stavět tým na klukách ze žáků. Nakonec jsme nastoupili pouze o deseti mužích. A k tomu všemu se ještě s přičiněním domácího stopera nešťastně zranil Míšek, takže jsme téměř 70 minut hráli o devíti! Soupeř měl samozřejmě vzhledem k těmto okolnostem převahu, ale nedokázal se prosadit v koncovce. Naši kluci poctivě bránili a bohužel až z první chyby jsme dostali v závěru poločasu gól. Do druhé půli jsme nastoupili odhodlaní ubojovat příznivý výsledek a nedostat se pod velký tlak a hlavně neinkasovat hodně branek! Nakonec jsme padli a soupeř převahy hráčů v poli využil a vstřeli postupně čtyři branky. Nám se podařilo docílit alespoň čestného úspěchu, když se důrazem v koncovce prosadil Vacek a svým třetím gólem ve třetím zápase upravil na konečných 5:1.  Soupeř byl špatný a já jsem přesvědčený, že kdybychom hráli o jedenácti, tak jsme vyhráli, ale na kdyby se nehraje a tak musíme bojovat dál. Chci klukům, kteří dnes hráli, poděkovat za vůli a snahu. Martin Pazdera