Starší dorost: Libiš - Nové Strašecí 6:2

K dnešním duelu jsme nastupovali s vědomím, že pokud nezískáme tři body, tak se nám záchrana v soutěži vzdálí na dost bodů! Nastoupili jsme o deseti hráčích, protože Nguyen je kamarád a vůbec nepřišel! Naštěstí došel o desáté minutě jiný hráč, tak nás bylo akorát! Ovšem i přes takové komplikace se nám úvod vydařil a brzy jsme vedli po krásné akci Matiho s Lemariem a pohodovým zakončením Filipa Míška jedna nula! Soupeři se nedařilo bránit a tak jsme celkem snadno pronikali do soupeřovi obrany a navyšovali skóre! Na dva nula zvyšoval Mündl, na tři nula Lemarie, který před tím tři jasné gólové příležitosti neproměnil! Hosté poté snížili po našem nedůrazu před vápnem, ale to bylo z jejich strany v první půli vše! Pojistku do kabin přidal Vacek po špatném odkopu hostujícího beka! Výsledek 4:1 po poločase nám umožnil hrát v klidu a brzy jsme přidali i pátý gól! Opět se prosadil skvěle hrající Míšek, který využil krásnou přihrávku Lemarieho a chladnokrevně tváří v tvář brankáři zakončil! Soupeři se podařilo opět snížit na rozdíl tří branek, ale poslední slovo měl na závěr Giebel, který si udělal z hostujících obránců slalomové tyče a míč do brány prakticky donesl! Konečně se nám podařilo vstřelit branky a získat důležité tři body na cestě za záchranou! Snad příští týden na půdě Slaného tři body potvrdíme. Martin Pazdera