Béčko: Mšeno - Libiš 3:3

Sestava: Kaul, FranzJ., Eisner, Malík, Pilař, Šerák, Špička, Hochmann, Žák, Mráz, Kratochvíl. Střídali: Kasl, Ryšlavý ml.

Od první minuty jsme hráli velmi dobře a měli jsme první šanci, kterou Kratochvíl neproměnil, to byla škoda. Přizpůsobili jsme se hře domácího týmu, který to zezadu jen nakopával na útočníky. Ve 22.minutě po nákopu domácích jsme udělali chybu a domácí nás potrestali. Pak jsme úplně vypadli z rytmu a domácí nám zasadili za 5.minut druhý úder, takže poločas 2:0 pro domácí. Kdo myslel, že je hotovo, tak se spletl. Trochu jsme zamýchali sestavu, Kratochvíl šel do obrany a Špička k Mrázovi do útoku a hned jsme začali hrát fotbal přesně takový, jaký jsme si řekli o poločase. V 56.minutě po krásné kombinaci se trefil konečně pan Šerák. Domácí jsme zatlačili a v 64.minutě přišel faul v šestnáctce na Žáka a byla penalta, které se zhostil výborně hrající Špička a angličanem vyrovnal na 2:2. Netrvalo to ani minutu a Špička zasadil po brejku další úder domácím, tak jsme během 11.minut otočili skóre. Ale domácím se přece jenom podařilo srovnat před koncem na konečných 3:3. Mohlo to dopadnout jinak, kdyby za stavu 3:2 pro nás proměnil tutovku pan Mráz.  Ale to je kdyby, protože domácí v 93.minutě (3:3) kopali nepřímý kop v malém vápně a trestuhodně zahodili, nakonec remíza, už DEVÁTÁ !!!, je spravedlivá.

Trenér "B" Urbanec a samozřejmě - kluci v tom vedru podali vynikající výkon !