Béčko: Libiš - Pšovka B 7:1 (3:0)

Sestava: Kaul, Franz J.,Novák M., Novák Mich., Franz V., Pilař, Hochmann, Malík, Žák, Kratochvíl, Mráz. Střídali: Nguyen, Kasl, Lemarie

Branky: Novák Michal 2, Kratochvíl 2, Pilař, Lemarie, Malík

Do 18.minuty, než jsme vstřelili první branku, byla naše hra velmi špatná. V rozmezí 9.minut jsme vstřelili 3 branky a začali jsme hrát fotbal. Do druhé půle jsme naskočili výborně, hned v 50.minutě jsme dali 4 branku a soupeře jsme do ničeho nepustili, v 62.minutě jsme zvýšili na 5:0, až potom soupeř snížil na 1:5, ale v závěru jsme přidali dvě branky a vylepšili jsme si skóre. Musím pochválit všechny hráče za přístup, od 18.minuty jsme vlastně soupeři nedali žádnou šanci na lepší výsledek. Radovali jsme se z vítězství, které jsme slavili naposledy 8.října v Dolních Beřkovicích a v domácím prostředí je to minimálně rok. Trenér "B" Urbanec