Béčko: Cítov - Libiš 1:1

Sestava: Kaul, Franz J., Pilař, Kasl, Kratochvíl, Nguyen, Hochmann, Urbanec, Malík, Mráz, Franz V., střídali: Giebel, Žák.

Dnes jsme odehráli zápas dvou různých poločasů, první poločas proti větru jsme byli lehce pod tlakem, i když jsme dostali první branku, tak jsme se brzo oklepali a měli jsme dvě vyložené šance, ale nedali jsme. Druhý poločas jsme hráli s větrem, ale nedařilo se nám vstřelit branku, protože na tak katastrofálním hrbatém hřišti se vůbec nedalo kombinovat. Asi 6.minut před koncem šel na hřiště Žák a později po kombinaci Giebel, Urbanec a Žák, který vymáchal v šestnáctce 3 obránce, vstřelil v 90.minutě vyrovnávací branku a brankáři dal housle na konečných 1:1, takže jsme zaslouženě vyrovnali, vždy se vyplatí hrát až do závěrečného hvizdu, prostě dřeme až do konce. Trenér "B" Urbanec.