Áčko: SK Rakovník - Sokol Libiš 2:1

V sobotu v 10.15 jsme sehráli utkání 20.kola na hřišti SK Rakovník, prohráli jsme 1:2, po poločase 0:1. V začátku utkání jsme byli lepším mužstvem, několik slibných akcí jsme bohužel nedotáhli do konce, finální přihrávka pro nás byla problém. Domácí v podstatě z první povedené akce po přesném centru skórovali. My jsme odpověděli samostatným únikem Pochmana, který obstřelil brankáře a trefil tyč. Po půlhodině dostal domácí hráč za protesty červenou kartu, takže jsme hráli takřka hodinu přesilovku. Po změně stran jsme hned po třech minutách vyrovnali, přesný míč Špičky našel Bičanika. Domácí se zatáhli na vápno a spoléhali na protiútoky. My jsme měli optickou převahu, ale nebyli jsme schopni si vypracovat vážnější šanci. Po další dobré přihrávce Špičky a uklouznutí domácího gólmana se nám naskytla ojedinělá příležitost, ale hlavička Zuskina přelobovala brankáře a letěla těsně vedle opuštěné branky. Domácí mezi tím střelou z dálky nastřelili břevno a šest minut před koncem vystřelili a střela, která možná nemířila ani na naši branku, smolně trefila jednoho z našich hráčů a odrazila se do protipohybu bezmocného Šídla, který pár minut před tím zlikvidoval brejk domácích. Šídlo - Zuskin, Kabyl, Trojan, Špička - Slavíček J., Slavíček P., Pochman, Novák Mart. - Matoušek, Bičanik střídali Pražák, Mitáš

Václav Havel : Jsme zklamaní. Když se hrálo v plném počtu, tak jsme se dostávali do šancí, když nás bylo o jednoho více, tak jsme hráli jako při házené, kroužili jsme okolo vápna a v podstatě kromě gólu a jedné šance, kterou nám nabídl jejich gólman svým uklouznutím, jsme ani pořádně nevystřelili. V závěru nás domácí za naši hru potrestali tečovanou střelou, jsme prostě zklamaní.