Áčko: Mnichovo Hradiště - Libiš 2:2

V nedělním odpoledni jsme odehráli další mistrovské utkání na hřišti Mnichova Hradiště. Zápas skončil remízou 2:2, když v poločase jsme prohrávali 1:0. Hrálo se za stálého deště, na velmi nasáklém hřišti, ale na velmi dobré trávě. Začátek utkání byl z naší strany dobrý, vytvořili jsme si několik zajímavých situací, ale domácí obránci nám vždy stačili střely zblokovat. Po čtvrthodince se domácí oklepali a začali také zlobit. Získali pár rohů, centry pochytal spolehlivě Šídlo. Střelu Matouška domácí brankář vyrazil na roh, nájezd Pochmana opět zneškodnil jejich gólman. Bohužel do poločasové přestávky jsme jednou inkasovali po střele z velkého vápna, chytře umístěná střela skončila přesně u tyče našeho bezmocného brankáře. Ve druhém poločase jsme si vytvořili neskutečné množství šancí, po centru Špičky byl v jedné z nich Bičanik, naštěstí vyražený míč se dostal k Zuskinovi a bylo vyrovnáno. O chvilku později Bičanik trefil tyč, následně měl šanci opět Zuskin a těsně přestřelil. V této fázi utkání to vypadalo, že je jen otázkou, kdy a kdo dá naši vedoucí branku. Domácí čekali na brejkové situace, po jedné z nich nám na těžkém terénu nevyšel odkop a domácí střelou z vápna trefili břevno. My jsme po přihrávce Kabyla na Bičanika mohli jít sami na branku, míč nám v rozhodující chvíli utekl a domácí při protiútoku vystřelili asi z deseti metrů, střela dopadla na malém vápně a jeden z našich obránců ji chtěl odkopnout, míč od země vůbec neodskočil a sklouzl pod nohou do naší branky. Pak jsme v závěrečné desetiminutovce vrhli všechny síly do útoku a zaslouženě jsme v závěru vyrovnali. Lemarie také netrefil míč úplně jak asi chtěl, ale dal ho do protipohybu gólmana a vyrovnal. Pak jsme ještě dvakrát nebezpečně zaútočili, ale skóre už se neměnilo.

Šídlo - Zuskin, Trojan, Kabyl, Janík - Špička, Slavíček P., Pochman, Slavíček J. - Bičanik, Matoušek střídal Lemarie

Václav Havel : Na rozdíl od minulého zápasu v Rakovníku jsme se dostávali do šancí, škoda že jich víc neproměňujeme, mohl být výsledek pro nás veselejší. Kluky musím pochválit, za hustého deště na těžkém terénu jsme dvakrát dokázali vyrovnat, hlavně si cením, že v době našeho tlaku a smolné brance domácích, jsme zvedli hlavy a vyrovnali jsme a ještě jsme usilovali o vítězný gól.