Starší dorost: TJ Sokol Libiš - Sokol Dolní Beřkovice 0:3 (0:2)

Po dlouhé zimní přestávce přišel konečně první mistrovský zápas, na který jsme se díky počasí mohli připravit na přírodní trávě, i když většina zimní přípravy proběhla na umělce! Mé obavy z terénu, který je tvrdý, byla oprávněná. Prvním soupeřem byly Dolní Beřkovice, se kterými jsme uhráli na podzim remízu 2:2. Utkání jsme začali dobře. Dobře jsme kombinovali, drželi balón a vypracovali si i první šanci zápasu! Ovšem soupeř byl stoprocentně produktivní a hned první návštěvu před naším vápnem proměnil ve slepený gól! Nadále jsme byli lepším týmem, ovšem hosté využili i druhou střelu na bránu a bylo to dva nula! Do půle jsme si vypracovali několik dobrých gólových příležitostí, ale branku jsme nedali. Druhá půle byla opět v naší režii, ale byl to znovu soupeř, který z jediné střely dal na tři nula a bylo prakticky po zápase. Ač jsme byli po celý zápas lepším týmem, tak jsme dostali lekci z produktivity a prohráli 0:3! Snad se z tohoto zápasu poučíme a příští týden uhrajeme dobrý výsledek v Kročehlavech, i když to je určitě o dost silnější soupeř, než jakým byli Beřkovice! Trenér Martin Pazdera