Mladší žáci: TJ Sokol Libiš - AFK Veltrusy 3:3 (2:3)

Poučeni z prvního zápasu s Velrusy, který jsme prohráli 5:0, jsme v tomto druhém zápase podali velmi solidní výkon. Již výsledek 3 : 3 ukazuje na naše zlepšení. Zápas jsme začali velice aktivně a brzy jsme vedli 2 : 0. Výsledek nás ale trochu uspal a hlavně střídající hráči nenahrazovali kvalitně hráče základní sestavy. Soupeř toho rychle využil. Začal lépe kombinovat ( v této činnosti byl lepší po celý zápas) a byl velice důrazný u branky při rohových kopech. Výsledek ? Obrat v zápase na 3:2 pro Veltrusy. Teprve to nás opět probudilo a musím všechny hráče pochválit, že zápas nevzdali a chtěli s výsledkem něco provést. Ještě v prvním poločase mohl vyrovnat náš nejmladší hráč Pája Zahradníček, ale stejně jako při halovém turnaji, tutovou šanci neproměnil. Druhý poločas byl celkem vyrovnaný a šance se tvořili na obou stranách. V závěru jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale ani jednu šanci jsme neproměnili díky výborným zásahům brankaře Veltrus. Teprve střela minutu před koncem rozhodla o konečné remíze. Všichni hráči zaslouží pochvalu a nejvíce za úvod a konec zápasu, kdy jsme soupeře i přehrávali. Nesmíme se ale tímto výsledkem a výkonem nechat uspat, ale musíme stále makat při tréninkách, abychom byli ještě lepší. Trenér Libor Tichota