Béčko: TJ Sokol Libiš - Mondi Štětí dorost 1:3 (1:0)

Sestava: Kaul, Hádek J., Eisner, Franz J., Pospíšil, Šerák, Hochmann, Havel P., Žák, Mráz, Pilař. Střídali ve druhé půli: Nguyen, Holina, Franz V., Novotný, Chrti.

V prvním poločase jsme byli o něco lepším mužstvem, proto jsme se ve 12.min. ujali vedení po pěkném centru z pravé strany, Šerák posadil míč na hlavu Pilaře a ten zavěsil na 1:0. Hosté měli ojedinělou šanci, kde ztroskotali na naší obraně nebo na opět dobře chytajícím Viktorovi. Ve druhé půli jsme prostřídali 5 hráčů a naše hra se změnila v tragédii. Soupeři jsme dovolili během 6.minut otočit skóre na 1:2 (62.min.,68.min.), dostali nás pod tlak a dělali jsme chyby a v 78.min. rozhodli brankou na 1:3 a tím bylo rozhodnuto.

Celkově jsme prohráli jen jednou, takže jsme se 6.místem a celkovým vystoupením na Zimní lize spokojeni, dali jsme 14 branek a 9 dostali. S pozdravem trenér "B" Urbanec