Áčko: Tatran Sedlčany - Sokol Libiš 1:2 (0:1)

V neděli jsme odehráli zápas 16.kola na hřišti Sedlčan a přivezli jsme tři body za vítězství 2:1 ( 1:1 ). Od začátku jsme byli lepším mužstvem, lépe jsme kombinovali a tím jsme si vytvářeli šance. Branku jsme vstřelili po necelých deseti minutách, když domácí brankář neudržel centrovaný míč a Zuskin prostřelil dobíhající obránce. Následovala série zahozených šancí. Po akci Slavíčka se do zakončení dostával Bičanik, domácí ho na poslední chvíli zastavili skluzem, Bičanik o chvíli později vstřelil další gól, bohužel neplatil pro ofsajd. Do další šance se dostal Pochman, střela šla těsně nad a opět Bičanik obstřelil brankáře a o kousek minul domácí branku. Sedlčany měli jedinou příležitost, z úhlu šla střela do boční sítě. Na začátku druhé půle domácí na poslední chvíli zastavili ve vápně Pochmana, měli jsme hru pořád pod kontrolou. Pak přišla komplikace, střelec naší úvodní branky dostal druhou žlutou a my museli hrát takřka 40 minut o deseti. Domácí se začali více tlačit dopředu, my jsme stále hrozili z brejků. Po rohovém kopu Špičky se prosadil Jirásek a zvýšil naše vedení. Po zbytek zápasu jsme se zatáhli a hlídali výsledek, domácí měli platonický tlak, ale bez šancí. Asi sedm minut před koncem jsme prohráli souboj na straně hřiště a domácí po krásném centru snížili. V závěru jsme posílili defenzívu a s přehledem jsme udrželi vítězství. Šídlo - Kabyl, Trojan, Janík, Zuskin - Špička, Bičanik, Matoušek, Pochman - Jirásek, Slavíček, střídali Martin Novák, Michal Novák

Václav Havel: Chyběli nám vykartovaní Pražák, Kubeš a pro zranění Mitáš, v sestavě jsme udělali nějaké změny, kluci zápas perfektně zvládli, škoda že po prvním poločase jsme nevedli o dva až tři góly, šancí jsme měli opravdu hodně. Po vyloučení jsme už museli hrát víc zezadu, přesto jsme přidali druhý gól. V závěru jsme nepřipustili domácí do šance na vyrovnání. Zasloužené vítězství, jen těch gólů jsme měli dát víc.