Áčko: TJ Sokol Libiš - Kopaná Benátky 1:1

V sobotu 17.3.2012 jsme v 17.kole přivítali na našem hřišti mužstvo Benátek, utkání skončilo zřejmě spravedlivou remízou 1:1 ( 0:0). Hosté začali utkání velmi dobře, lépe kombinovali, zahrozili několika nebezpečnými přímými kopy. My jsme působili méně rozehraní, hodně přihrávek na našem ne příliš rovném hřišti jsme pokazili. Po asi 20 minutách jsme hru vyrovnali, vypracovali jsme si stoprocentní šanci, po akci Matoušek - Pochman se dostal míč na hlavu Bičanika, jeho zakončení z malého vápna vyrazil hostující brankář. další šance Pochmana skončila na tyči. Benátky před poločasem měly také jasnou šanci, jejich útočník se dostal sám proti Šídlovi, ten povyběhl a jeho střelu vyrazil na roh. Ve druhém poločase se hosté dostali do vedení, krásná akce na jejich levé straně, narážečka a náběh za obranu, zpětná přihrávka a přesné zakončení znamenaly vedení hostí 1:0. Snažili jsme se o vyrovnání, střely Jiráska a Bičanika skóre nezměnily. Soupeř dále hrozil, se štěstím jsme zlikvidovali jejich další šanci. Zhruba čtvrt hodiny před koncem jsme se vyrovnání dočkali. Rohový kop Špičky trefil hlavou Kabyl a jeho prudká hlavička se odrazila od břevna do sítě. V té samé minutě se dostal do úniku Bičanik a jeho rána skončila na tyči. Hosté o několik minut později trefili břevno. V závěru jsme měli tlak, ale výsledek se už nezměnil.

Šídlo - Kabyl, Trojan, Novák, Janík - Slavíček J., Bičanik, Špička, Matoušek - Jirásek, Pochman

střídali Pražák, Slavíček P.

Václav Havel: Dnes jsme hráli s velmi dobrým soupeřem, remíza je spravedlivá. Benátky byly lepší na začátku, my v závěru. Mohli jsme jít do vedení před poločasem, pak nás podržel Šídlo, soupeř vstřelil gól, měl další šanci, my jsme vyrovnali a hned jsme trefili tyč, hosté pak břevno. Mohli jsme prohrát, ale i vyhrát, Benátky hrály opravdu dobře, s bodem jsme spokojeni.