Béčko: UMT Mělnická zimní liga Sokol Libiš - Mšené Lázně 6:3

19.února 11:00 TJ Sokol Libiš - Sokol Čechie Mšené Lázně 6:3 (1:2) Franz, Žák, Mráz, Stoss, Eisner, Surmaj

Na zápas o umístění jsme přijeli ve velice oslabené a "splácané" sestavě, což se podepsalo na výkonu v prvním poločase! Od začátku byl soupeř aktivnější a také si díky našim chybám vypracoval několik šancí a jednu z nich také brzy využil! Nám se podařilo vyrovnat, ovšem v závěru poločasu jsme opět inkasovali a půle byla tedy 2:1 pro Mšené lázně! Do druhé půle nastoupil náš tým jako politý svěcenou vodou a hned od úvodu jsme byli jasně lepší! Gólovou smršť odstartoval Žák proměněnou penaltou. Poté se nám podařilo v krátkém časovém úseku nastřílet čtyři krásné branky a bylo rozhodnuto. Zejména gól Mráze byl výstavní! Z 35 metrů napřáhl z otočky a balon zapadl nádherně k tyči! Soupeř se ovšem nenechal zahanbit a jejich kapitán "vymetl" pavouky v růžku naší branky. Zápas skončil 6:3 a my se můžeme těšit na poslední zápas zimní ligy, kdy se budem prát s týmem Štětí o konečné páté místo! Doufejme, že udržíme neporazitelnost! Vedoucí mužstva Martin Pazdera