Béčko: Libiš - Otvovice 2:0

Libiš : Otvovice 2:0(1:0) branky: Urbanec,Hochmann

Sestava: Kaul, Hádek J., Pilař,Malík, Nguyen, Urbanec, Hochmann, Havel P., Šerák, Mráz, Novák M., střídali ve 2.poločase: Hádek Mich., Ryšlavý ml., Franz V., Chrti, Novotný.

V prvních minutách za silného mrazu jsme se pomalu rozehřívali, ale konečně na čistém hřišti jsme se po pěkné kombinaci v 10.minutě ujali vedení 1:0 hrajícím trenérem Urbancem. Do poločasu jsme měli několik šancí, které jsme nedali, ale to nevadilo, protože jsme měli hru pod kontrolou. Do druhé půle jsme omladili a na naší hře to bylo hned poznat, soupeř měl asi 2 šance, ale náš brankář Viktor nás podržel, protože má výbornou formu. V 74.minutě na půlící čáře Hochmann při napadání získal míč a šel sám na brankáře a zakončil to jako starý mazák na 2:0 a bylo hotovo. Budeme hrát sice o 5-8 místo, protože jsme skončili 2 ve skupině o skóre za Mělníkem, ale bez porážky a to mě těší. Zdar trenér "B" Urbanec !