Áčko: Libiš - Kunratice 1:1 (příprava UMT Satalice)

Ve středu večer A mužstvo sehrálo další přípravné utkání se Slovanem Kunratice s nerozhodným výsledkem 1:1 po poločase 0:0. Hrálo se na umělce v Satalicích, opět na velmi dobrém hřišti. První čtvrthodinku nám trvalo než jsme si zvykli, soupeř byl v té době lepší, lépe kombinoval, my jsme hodně míčů poztráceli. Pak se hra postupně vyrovnala, obě mužstva dobře bránila, přesto se nějaké šance objevily na obou stranách. Skóre se změnilo ve druhé půli, hosté potrestali ztrátu míče na polovině hřiště a z brejku dali úvodní branku. My jsme odpověděli po rohu Špičky a hlavičce Bičanika, pak už další gól nepadl.

Václav Havel : Sehráli jsme velice kvalitní zápas, remíza je asi spravedlivá, opět jsme protočili šestnáct hráčů jako v sobotu v Hájích. Měli jsme opět štěstí na soupeře, hrál se slušný fotbal, tvrdý, ale bez jakýchkoli záludností. Jsem spokojen s nasazením, teď se budeme hodně věnovat herním činnostem, na našich soupeřích je vidět, že po herní stránce jsou rozehranější.