ÁČKO: přátelsky s Hájemi

18.2.2012 10:15 FC HÁJE JIŽNÍ MĚSTO - TJ SOKOL LIBIŠ 4:4

V sobotu od 10.15 jsme sehráli další přátelák v Praze na hřišti v Hájích s domácím mužstvem s výsledkem 4:4. Hrál se oboustranně útočný fotbal na velmi dobré umělce, v prvním poločase jsme se dostali do vedení brankou Zuskina, měli jsme i další dobré příležitosti, ale neproměnili jsme je, jednou jsme trefili tyč. V utkání se vystřídalo všech šestnáct hráčů, soupeř také hodně prostřídal a tak ve druhé půli se hrálo ještě útočněji než v první půli. My jsme během 15 minut na začátku druhého poločasu přidali tři góly ( 2x Jirásek, 1x Matoušek), potrestali jsme každé zaváhání domácích, oni své šance neproměnili. Pak jsme si to prohodili, my zahazovali a domácí stříleli, takže nakonec utkání skončilo nerozhodně.

Václav Havel: Protože jsme se zatím stále nedostali na velké hřiště, tak chceme , aby si kluci zápasy užívali, aby si zahráli. Ten sobotní byl přímo ideální, velice korektní soupeř, výborné hřiště, hrálo se pro diváky krásné utkání. Snažíme se kluky nesvazovat taktikou, jdeme si zahrát. S tímto soupeřem se rádi budeme utkávat i v budoucnu. Do mistráků zbývají tři týdny , teď se v trénincích zaměříme na herní činnosti, doufejme, že se už zapojí zbývající marodi ( Kubeš, Mitáš, Brynda).