Béčko: Lobkovice - Libiš"B" 1:3

Lobkovice:Libiš"B" 1:3 (0:3),  branky: Žák, Šerák, Hochmann

SESTAVA: Hádek Michal, Hádek J., Pilař, Pospíšil, Urbanec, Šerák, Demeter, Hochmann, Žák, Kaul, Mráz. Střídali ve 2.poločase: Chrti, Ryšlavý ml., Franz V.

Na těžkém terénu, kde bylo asi 7cm sněhu a hustě sněžilo, se hrálo velmi těžce. Prvních 15.minut jsme velmi pozorně od naší půle dobře bránili, protože soupeř nás zatlačil od úvodních minut, ale naší branku neohrozil, protože jsme pozorně bránili a pouštěli jsme se do nebezpečných brejků a na zasněženém terénu jsme dobře kombinovali a po krásné akci na pár doteků jsme dali první branku Žákem. Soupeř byl zaskočen a než se vzpamatoval, přidali jsme do poločasu ještě dvě branky panem Hochmannem, která se později ukázala jako vítězná a Šerákem potom na 3:0. Druhý poločas jsme prostřídali, aby si zahráli všichni a nikdo neumrzl. Pokračovali jsme v dobrém výkonu a soupeř už jen snížil v závěru utkání na 1:3. Děkuji hráčům i na tak špatném terénu k velmi dobrému výkonu. Trenér "B" Urbanec. Výsledky jsou na stránkách FC Mělník. klikni