Béčko: TJ Sokol Libiš - Sokol Tišice 2:2 (1:2)

Opět jsme zaspali začátek utkání a od 7.minuty jsme prohrávali 1-0. Byli jsme opět lepším mužstvem, ale po chybě jsme dostali druhý gól ve 23.minutě. Ovšem již za dvě minuty jsme výborně zakombinovali a snížili na 1-2 nádhernou brankou Žáka, který se trefil po třetí za sebou. Ve 27.minutě byl vyloučen domácí Michal Novák neprávem, ale mužstvo se semklo a nepustilo hosty prakticky k ničemu. Největší šanci jsme měli v podobě pokutového kopu, který zahodil Eisner. Ve druhém poločase jsme pokračovali, ikdyž byla obrovská mlha, ve velkém tlaku na hostující bránu. V 64.minutě jsme střídali 2 hráče, ale hra byla pořád výborná, měli jsme několik šancí, ale žádnou jsme nedali. V 80.minutě šel do pole hrající trenér Urbanec a za dvě minuty na hřišti vyrovnal krásným angličanem na 2-2, je to škoda, i v 10 jsme byli lepším mužstvem. Trenér B mužstva Urbanec.

Sestava: Hádek Michal, Eisner, Malík, Pospíšil, Šerák, Novák Michal, Novák Martin, Žák, Pilař, Matoušek, Mráz, střídačka: Hochmann, Urbanec, Kárník, vedoucí mužstva Havel Pavel ml., pokladník Pazdera Martin