Áčko: Hodnocení podzimní části

Hodnocení podzimní části očima trenére Václava Havla:

Přes letní přestávku jsme zapracovali na doplnění mužstva, na jaře jsme měli problémy s útočníky, museli jsme stavět na hrot hráče, kteří v útoku nikdy nehráli. V létě jsme získali čtyři nové tváře, do zálohy Hityka a Pražáka, do útoku Bičanika a Mitáše. Do podzimu jsme nastoupili s dvacetičlenným kádrem. Příchodem výše uvedených hráčů vzrostla konkurence a zároveň se zvýšila kvalita. Naše podzimní bilance je 8 - 3 - 4 a zisk 27 bodů. Na domácím hřišti jsme se představili 8krát, kromě zápasu s Dobrovicí (1:1) jsme vítězili, z toho 6krát jsme soupeřům nastříleli 3 branky. Na soupeřových hřištích jsme 3krát prohráli 1:0, ve všech těchto zápasech jsme měli blízko k tomu, abychom bodovali. Jediná prohra výraznějším rozdílem byla v Českém Brodě(1.4), v dalších zápasech jsme už byli úspěšní ( v Benátkách 2:2, Čáslavi 1:1. N.Strašecí 2:1). Celkově podzim hodnotíme velice kladně, podařilo se nám zapracovat do mužstva nové hráče, sehráli jsme vcelku vydařená utkání, pouze čtyřikrát jsme prohráli, ale myslím si, že se za své výkony ani v těchto utkáních nemusíme stydět. Podzim jsme zakončili na pátém místě, 3 body od druhého postupového místa, takže u nás panuje spokojenost.

Zimní příprava

Věříme, že se nám i v zimě podaří doplnit mužstvo o 2-3 perspektivní fotbalisty. Průběh zimní přestávky se nebude příliš lišit od uplynulých sezón. Týden po soutěži pojedeme na společný víkend, kde zakončíme skončený půlrok. Pak nás čekají tréninkové fotbálky až do 20.prosince. V lednu se sejdeme 12. na prvním tréninku, budeme se připravovat v domácích podmínkách, budeme využívat svoji umělku a terény v okolí, tělocvičnu, prostor dostane také spinning. V únoru pojedeme na tradiční soustředění do Mozolova, strávíme tam na závěr fyzické přípravy pět perných dní. Sehrajeme několik přípravných utkání, nechceme na umělce z důvodu možných zdravotních problémů hrát moc zápasů, budou nám stačit asi čtyři. Rádi bychom před jarní částí sehráli nějaký zápas na přírodní trávě.