BÉČKO: TJ Sokol Libiš - FK Veltrusy 1:1 (0:1)

Dnešní utkání se nám opět nepodařilo dotáhnout do vítězného konce, prostě to máme doma zakletý. Do 28.minuty jsme hosty jasně přehrávali, měli jsme vyložené šance, které ztroskotaly na dobře chytajícím brankáři hostí. Po ojedinělém útoku hostí při centru do vápna se míč odrazil za vápno na volného Štofla a ten se nemýlil a hosté vedli 1:0 nezasoluženě. Do poločasu jsme byli trochu zaskočeni. V poločase jsme si něco řekli a opět jsme hráli velmi dobře a ve 49.minutě jsme po pěkném centru Matouška vyrovnali hlavou Žákem na 1:1, byl to snad první gól Mirka v kariéře, pak jsme hosty mačkali až do závěrečného hvizdu. Opět jsme měli obrovské šance, ale žadnou jsme nedali. Asi největší šanci měl Aleš Mráz, ale opět se štěstěna k nám otočila zády. Hosté měli pár brejků, ale naše obrana byla velmi pozorná, tak jsme hostům nic vážnějšího nedovolili. V 82.minutě byl vyloučen po druhé žluté Martin Novák, ale to na výsledku nic nezměnilo, opět jsme doma zbytečně ztratili. Trenér "B"mužstva Blahoš Urbanec.
Sestava: Hádek Michal, Malík, Eisner, Pospíšil, Šerák, Novák Martin, Janík, Žák, Pilař, Mráz, Matoušek,
střídačka: Hádek J., Holina, Surmaj a samozřejmě vedoucí pan Petr Hochmann a výběrčí daní Pazdera Martin :-))