St.dorost: FK Pšovka Mělník - TJ Sokol Libiš 4:2 (0:2)

Na Pšovku jsme přijeli sice s respektem ze soupeře, ovšem s jasným cílem: získat tři body ! Od začátku jsme na soupeře vlétli a přehrávali ho ve všech činnostech a hned od počátku jsme měli šance na gól, ale ten padl až na třetí pokus, kdy se po parádním uvolnění Nguyena blafákem prosadil Lemarie ! Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a opět po několika šancích se po rohu dostal k odraženému míči Kárník a bylo to dva nula ! Poté začal hrát více i soupeř, ale i pod menším tlakem jsme první půli zvládli !

To ovšem neplatilo o té druhé ! V kabině jsem jasně varoval před začátkem druhé půle a před soupeřovým nástupem ! Marně...  V 50. minutě to bylo 2:2 ! Hrubé chyby v obraně a o proti první půli zřejmě jiný brankář nás stály vedení ! Netrvalo dlouho a prohrávali jsme. Čtvrtý gól v naší síti, který padl z penalty, jen podtrhl šílený výkon v druhém poločase ! Snížit se nám i přes několik šancí nešancí nepodařilo a tak byl výsledek 4:2 pro domácí Pšovku.

V příštím kole nás čeká neméně silný soupeř z Rakovníka. Na domácí půdě nastoupíme v sobotu v 10:15 h. Martin Pazdera